Pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas


Elektroninės parduotuvės propapildai.lt prekių pristatymas:

Jei užsakymo suma viršija 25 Eurus, pristatymas į namus visoje Lietuvoje yra nemokamas. Užsakymams iki 25 Eurų vertės yra taikomas 3,5 Euro pristatymo mokestis. Prekių pristatymas trunk 1-3 darbo dienas, priklausomai nuo pateikto užsakymo laiko ir kitų aplinkybių.

Kas pristatys mano užsakytas prekes?

Užsakymų pristatymas yra patikėtas pervežimų kompanijai UAB „Venipak“, kuri užtikrina aukščiausios kokybės pristatymą mūsų klientams Baltijos šalyse. Prekės bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu ir perduotos asmeniškai Jums.

Kuriuo dienos metu bus pristatytas užsakymas?

Kai pristatome kurjeriu didžiausiuose Lietuvos miestuose užsakymai pristatomi 8-22 valandomis, mažesniuose miestuose, miesteliuose ir kaimuose 8-18 valandomis. Pristatymo dieną su klientais susisiekia pats vežėjas ir suderina klientui patogią vietą ir laiką. Užsakydami prekes prekes būtinai nurodykite pristatymo adresą, kur būsite pasiekiamas.

 

Prekių grąžinimas

Jeigu nesate patenkintas savo pirkiniu, MB ProPapildai suteikia Jums teisę grąžinti ar keisti visas prekes mums atgal per 7 darbo dienas nuo pristatymo dienos, jei prekės pakuotė yra originali, neatidaryta ir nepanaudota. Tiesiog grąžinkite prekę ar prekes originalioje pakuotėje per 7 darbo dienas nuo gavimo ir mes pakeisime ar grąžinsime Jums pinigus.

Akcijos metu parduoti produktai negrąžinami.

Norėdami grąžinti prekę, prašome atlikite šiuos veiksmus:

1. Susisiekite su mumis. Praneškite apie grąžinamą prekę ir nurodykite ar norite susigrąžinti pinigus ar pakeisti prekę.

2. Prekes saugiai supakuokite į tą pačią arba panašią pakuotę, kurią Jus gavote. Prekės yra Jūsų atsakomybė, kol ji pasieks mus. Mes rekomenduojame grąžinti Jūsų paketą išsiunčiant registruotu paštu. Mes nesame atsakingi už grąžinimo išlaidas.

3. Visos grąžintos prekės bus tikrinamos. Mes negalėsime pasiūlyti grąžinti pinigų ar pakeisti, jei prekės buvo atidarytos ar naudotos.